From Mageia wiki
Jump to: navigation, search


Ta strona jest dostępna również w następujących języach: English,Polish,Portugal


Organizacje for-profit są częścią ekosystemu Mageia. Następujące organizacje dostarczają komercyjnych usług zawierających oprogramowanie Mageia lub jego część, narzędzia lub projekty.

Należy pamiętać, że Mageia.Org nie reprezentuje, nie legitymuje i nie podpisuje się pod tymi organizacjami - To miejsce istnieje głównie w odniesieniu, jako wzmianka - i może zostać zmienione, przeindeksowane później na Tablicy.

Doradztwo, ćwiczenia, usługi deweloperskie

Francja

 • hupstream - http://hupstream.com - Pomagamy firmom i ludziom maksymalnie wykorzystywać możliwości Open Source: ekspertyzy kernela, pakowanie, budowanie systemu, wszystkie bazowe komponenty systemu. Pomagamy naszemu klientowi uwydatnić jego użytek i rozumienie Open Source. Jesteśmy również częścią niektórych projektów Open Source takich jak Mageia, kernel, czy debian, ... Dostarczamy pomoc wielu dystrybucjom, w tym dystrybucji Mageia.
 • Open Source Software Assurance - https://www.linagora.com/ossa - Od lidera Open Source! Nasza misja : wykrywanie błędów, pomoc, wsparcie i zarządzanie cyklami rozwojów Open Source od ekspertów Open Source!
 • SIVEO - http://www.siveo.net/ - SIVEO to producent oprogramowania automatyzacji infrastruktury; to młoda, innowacyjna firma założona w Listopadzie 2008 roku. Pierwsza francuzka firma która zinicjowała swoje rozwiązanie eVA w INTEL CLOUD Builder, SIVEO działa z wydawcami, SSII, publicznymi i prywatnymi kontami. SIVEO dołączył do Mageia Śledź nas na Twitterze.

Stany Zjednoczone

 • Remy Services, LLC - https://community.spiceworks.com/service-providers/975-remy-services-llc - Oferujemy remote and onsite computer maintenance and repair to help you with all your computer needs. Everything from virus or malware removal, data recovery, network installations, hardware installation, laptop repairs and general cleanup. Our recent work: Mageia Package QA Testing.


Hosting


Producenci Sprzętu

Belgia

 • PC-Fixer.be - http://www.pc-fixer.be/ (website in French) - Brussels - Sprzedaż laptopów i komputerów z preinstalowanym systemem Mageia

Francja

 • Libre PC - http://www.librepc.com/ (website in French) - Lyon - Sprzedaż laptopów i komputerów z preinstalowanym systemem Mageia

Niemcy

 • ixsoft - https://www.ixsoft.de/ (website in german) - Schorfheide / Altenhof - Sprzedaż laptopów i komputerów z preinstalowanym systemem Mageia (do wyboru)


Producenci Oprogramowania

Inni niż ci, którzy są już zawarci w dystrybucji.

Niemcy

Stany Zjednoczone

Wielka Brytania


Producenci Różnorodni

Planuje się stworzyć oficjalny sklep online na Mageia.Org


Notki

 • Ta lista może być nieaktualna, w takim przypadku przedstawiciel wspomnianej firmy powinien doradzić lub zaktualizować stronę z jasnym i wyjaśniającym komentarzem.

Skontaktuj się z naszyą Społecznością lub Radą, jeśli nie reprezentujesz zaangażowanej firmy (patrz poniżej).

 • Jeśli twoja firma dostarcza usługi związane z oprogramowaniem Mageia, dla klientów indywidualnych, czy biznesowych, możesz dodać swoją firmę do listy, w odpowiednim kraju i kolejności alfabetycznej (jeśli takiego kraju nie ma, stwórz go, również w kolejności alfabetycznej).
 • Jeżeli sądzisz że jakakolwiek firma nie powinna być tu wylistowana lub sądzisz, że jej opis nie jest już aktualny, a nie jesteś osobą reprezentatywną tej firmy, nie zmieniaj i nie usuwaj jej z listy, ale zgłoś to do nas - patrz Kontakty, i wyjaśnij swoje powody.
 • Patrz na ten temat dyskusyjny(EN) na liście Rady.